Jak bezpiecznie korzystać z internetu, zarządzać swoją prywatnością i załatwiać w sieci sprawy urzędowe?
Na te i wiele innych pytań odpowie instruktor podczas rozpoczynających się w lutym szkoleniach w ramach projektu „Krok w przyszłość”.

„Krok w przyszłość” to bezpłatny program rozwoju kompetencji cyfrowych dla mieszkańców gminy Miedźna powyżej 25. roku życia. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą aktywnie i wszechstronnie korzystać z nowych technologii w życiu codziennym. Instruktor, który poprowadzi warsztaty, pomoże zrozumieć zainteresowanym nowe technologie, które nie tylko ułatwiają kontakty z instytucjami, ale też mają wpływ na aktywność ludzi np. poprzez uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych. Wśród proponowanych zagadnień znajdą się zarówno te dedykowane rodzicowi w sieci, jak też związane z działalnością w mediach społecznościowych czy załatwianiem drogą elektroniczną spraw związanych z finansami.

Już niedługo rozpocznie się rekrutacja! Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Wkrótce pojawią się formularze rekrutacyjne do pobrania.

Masz jakieś pytania? Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.